Realash sérum na rast mihalníc

realashSérum Realash sa odporúča ženám, ktoré majú slabé, krátke a riedke riasy. Produkt sa neodporúča tehotným ženám, či ženám, ktoré zrovna dojčia. Ďalej by produkt nemali používať teenageri a pacienti, ktorí práve prechádzajú chemoterapiou.

Aplikácia musí prebiehať každý večer. Aplikujeme len na čistú a suchú kožu viečok. K aplikácii nám bude slúžiť kartáček, ktorý poskytuje výrobca. Kartáček sa veľmi podobný klasické kefke, s ktorou sa môžeme stretnúť pri klasických riaseniek.

Produkt by mal byť aplikovať len na horné viečko, na dolné viečko sa dostane cez noc.

Spočiatku môže sérum spôsobovať iritácie, ktoré sa môžu prejavovať svrbením, sčervenaním, či občasným vysychaním viečok. Niektorí užívatelia si môžu všimnúť červenej línie na svojich viečkach. Ak sa aplikácia vykonáva príliš často, môže sa objaviť strata farby viečok. Našťastie iritácie veľmi rýchlo zmizne.

Výsledkov si možno všimnúť po asi mesiaci pravidelnej aplikácie. Najskôr sa dostaví posilnenie mihalníc a regenerácia poškodených mihalníc. Riasy sa postupne skrášli a posilní ešte viac. Po nejakom čase si užívateľ všimne aj predĺženie a zahustenie mihalníc. Aj keď sa vám riasy predĺži len o pár milimetrov, rozdielu si všimnete.

Realash sa predáva v modrobielych fľaštičkách. Každá fľaša obsahuje 3 ml produktu, čo je dostatok na 6 mesačnú liečbu. Fľašu nájdete v krabičke, v ktorej leží aj inštrukcie. Nanešťastie je produkt relatívne drahý, čo veľa zákazníkov odradí.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Pozitíva:

jednoduchá aplikácia

pekné balenie

regeneruje a posilňuje riasy

predlžuje a hustí riasy

Mínusy:

na začiatku liečby sa môže objaviť iritácia

vyššia cena