Hairplus sérum na rast mihalníc

hairpluslogoVšetci, ktorí milujú skrášľujúce prostriedky poznajú Hairplus. Produkt bol vyvinutý pre to, aby sa postaral o krátke, slabé a poškodené riasy. Malý kartáček zaručí rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Aj keď je celková dĺžka liečby relatívne krátka, výsledky sú veľmi dobré.

Predĺženie a posilnenie si všimnete po troch týždňoch. Výsledkom vaše snaženie budú ďaleko atraktívnejšie riasy. Vďaka Hairplus sú vaše riasy aj riadne vyživované. Nemusíte sa teda vôbec báť, že by vám riasy pri odličovacie kôre vyzerali.

Čo sa týka aplikácie;

Hairplus poskytuje aplikátor vo forme kefky. Kartáček je veľmi podobný tomu, ktorý všetci poznáme z našich riaseniek. Veľkostne sa presne hodí na to, k čomu musí slúžiť; dostať na riasy od koreňa až po konček dostatok aktívne látky. Hairplus sa veľmi rýchlo absorbuje. Prvých pár dní liečby sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou iritáciou okolo očí. Našťastie je táto iritácie len prechodná a po pár dňoch odznie.

Ak si chceme krásne riasy udržať, musíme Hairplus nanášať systematicky. Hairplus by mal byť nanesený každý večer na vyčistená viečka. Na viečkach nesmie zostať žiaden zvyšok makeupu či voda.

Inak sa požadovaný efekt nedostaví.

Vyššia cena produktu môže množstvo ľudí odradiť. Pravdou však je, že ľudia, ktorí požadujú tie najlepšie výsledky, si skrátka musí priplatiť. Každá fľaša Hairplus obsahuje 3ml séra.

Pozitíva:

riasy sú dlhšie a hustejšie

riasy sú silnejšie a vyživené

jednoduchá aplikácia

krásne balenie

Mínusy:

na začiatku liečby sa môžu objaviť iritácie

produkt musí byť nanášaný pravidelne

vysoká cena