Latisse sérum na rast mihalníc

latisse-logoPravdou je, že je Latisse v USA vcelku populárnou značkou. Tento produkt je používaný pre zahustenie mihalníc. Bohužiaľ sa však Latisse svojím zložením, kompozíciou a spôsobom aplikácie vôbec nepodobá ostatným prípravkom v odbore.

Sérum Latisse je predávané v bielej fľaštičke zakončené korkovou zátkou. Dávkovač zabezpečí, že je vždy nadávkovaná jedna kvapka produktu. A ako produkt aplikovať? Jednoducho! Zo všetkého najskôr si musíte v prípade, že vám dodávateľ nedodal kefka, zakúpiť nový vo vašej drogérii. Potom aplikujete produkt na vyčistenú pokožku vašich viečok. Stačí aplikovať jednu kvapku produktu na váš kartáček, ktorým produkt nanesiete na vaše riasy. Začnete pri koreni a pokračujete smerom od koreňa. Pretože je produkt vodnatý, musíte dbať na zvýšenú opatrnosť a nenanášať ho do očí. Ak tak urobíte, budete sa musieť vysporiadať s nepríjemnou iritáciou. Odporúča sa aplikátor po každej aplikácii vyhodiť a nabudúce použiť nový. Bohužiaľ sa vám týmto použitia produktu značne predraží.

Nie je však jasné, či je produkt Latisse dosť silný na to, aby správne dbal o vaše riasy. Prečo?

Pravdou je, že je výrobok využívaný hlavne pri liečení mnohých problémov v oblasti očí. Predĺženie mihalníc sa berie hlavne ako vedľajší účinok tohto produktu a čo je horšie, nevydrží dlho. Akonáhle je liečba ukončená, začnú riasy vypadávať, čím sa efekt vytratí. Pri užívaní produktu si možno všimnúť červenanie, straty farby, či červenej línie okolo očí. Ak sa chcete týchto vedľajších účinkov zbaviť, stačí namočiť bavlnený vankúšik do odličovacieho prostriedku a jemne ho naniesť na viečka. Ak trpíte nejakým ochorením očí či kože, mali by ste sa pred použitím produktu poradiť s vaším lekárom.

Produkt sa neodporúča osobám s citlivými očami alebo citlivou kožou okolo očí.

Pozitíva:

presné dávkovanie

jednoduchá aplikácia

mierne predĺženie mihalníc

Mínusy:

irituje viečka a zbavuje ich farby

vyššia cena

nie je doporučené užívať každému