Sérum na rast mihalníc- čo sú zač?

Existuje veľa žien, ktoré nie sú spokojné s tým, ako vyzerajú ich mihalnice. Chceli by, aby boli dlhšie a hustejšie. Trend dlhých rias vidíme všade, kam sa pozrieme. Dlhé mihalnice v magazínoch a na billboardoch. Ako bezpečne zveľadiť riasy? Odpoveďou je sérum na rast mihalníc.

Čo je v skutočnosti sérum na rast mihalníc?

Sérum na rast mihalníc je kozmetický prípravok, ktorý umožňuje riasam rásť dlhšie a hrubšie ako normálne. Každé sérum na rast mihalníc by malo byť vytvorené v laboratóriu podľa všetkých predpisov. Potom je produkt testovaný nezávislými laboratóriami a schválený na predaj.

Najúčinnejšie séra na rast mihalníc sú tie, ktoré sú založené na prírodných zložkách. Ovplyvňuje to spôsob samotného pôsobenia séra na riasy, ale je to tiež dôležitá stránka starostlivosti o pleť. Najobľúbenejšie zložky sú Aloe Vera a esenciálne oleje. Sérum na rast mihalníc je často preplnené vitamínmi E, PP a B5. Syntetické zložky sa používajú hlavne ako konzervačné látky a tiež zabraňujú rozmnožovaniu baktérii. Väčšina sér na rast mihalníc nie je testovaných na zvieratách, takže všetci milovníci zvierat ich môžu používať bez výčitiek svedomia.

Séra na rast mihalníc zlepšujú stav mihalníc z vnútra. Vlasová folikula je silnejšia a obnovuje sa aj samotná štruktúra rias. Stmavenie mihalníc alebo pridanie lesku sú bonusovými účinkami. Väčšina sér na rast mihalníc zhusťuje a predlžuje mihalnice, čím vytvára efekt umelých rias. Produkty, ktoré majú kefku ako maskara, vám prečešú a natočia mihalnice pred aplikovaním maskary. Čo by tieto séra na rast mihalníc nemali spôsobiť je, vytvoriť mokrý efekt na mihalniciach alebo ich spojiť dokopy či spôsobiť lúpanie.

Sérum na rast mihalníc a bezpečnosť

Každé sérum na rast mihalníc by malo spĺňať vysoké štandardy. V prvom rade nesmiete zabudnúť, že séra na rast mihalníc sú navrhnuté len na vonkajšie používanie. Buďte opatrní pri nanášaní produktu, aby sa vám nedostal do očí. Tiež je dôležité si pred každým nanesením séra na rast mihalníc vybrať kontaktné šošovky. Uistite sa, že si pred používaním produktu na riasy prečítate leták.