Sérum na rast mihalníc – Čo je to?

Existuje mnoho žien, ktoré sa sťažujú na stav svojich rias. Nie sú spokojné s tým, ako vyzerajú. Sú buď príliš krátke alebo príliš riedke. Sme zaplavení reklamami propagujúcimi dievčatá s neprirodzene dlhými riasami. Vzhľad s umelými mihalnicami sa v móde a kozmetickom priemysle stáva dominantou a nič nenasvedčuje tomu, že sa to čoskoro zmení. Ak by ste chceli využiť prírodný prístup na zvýraznenie svojich mihalníc, sérum na rast mihalníc je tým najlepším riešením.

Odhalené sérum na rast mihalníc

Sérum na rast mihalníc je špeciálne navrhnutou formulou, ktorá zlepšuje rast mihalníc. Mala by byť navrhnutá a produkovaná laboratóriami a testovaná nezávislými inštitútmi. Zložky, ktoré by mali stimulovať folikuly mihalníc, by mali byť prírodné, založené na výťažkoch z rastlín a bezpečné pre citlivú pleť. Každé sérum na rast mihalníc je značne testované výrobcami predtým, než je spustený jeho predaj.

Výskumníci dokázali, že len 4 ženy z 300 nezažili pozitívne výsledky. Najúčinnejšie séra na rast mihalníc sú tie, ktoré sú založené na prírodných zložkách, bohatých na Vitamíny H a E. Nie len že zvyšujú rast mihalníc, ale taktiež upokojujú pokožku. Najbežnejšie zložky sér na rast mihalníc sú medzi inými: esenciálne oleje, výťažok z papáje a peptidy.

Aby ste boli vlastníkom úžasne prekrásnych rias nestačí si len zakúpiť sérum na rast mihalníc, ale musíte aj vytrvalo aplikovať produkt každý deň podľa inštrukcii výrobcu. Pri systematickom používaní séra môžeme pozorovať, že naše riasy boli stimulované a sú dlhšie a hustejšie.

Ako správne používať sérum na rast mihalníc?

Nezáleží na tom, ktoré sérum na rast mihalníc si zvolíte, vždy by ste sa mali držať jednoduchých a všeobecných pravidiel, ktoré sa týkajú aplikácie séra na rast mihalníc.

Najprv sa uistite, že máte čistú pleť. Jemnými pohybmi vyčistite oblasť okolo očí. Pre tento účel použite špeciálne mydlá alebo peny, ktoré vám pomôžu odstrániť všetky nečistoty a mastnoty, ktoré sa tam nazbierali. Je dôležité, aby ste si pred nanesením séra vybrali kontaktné šošovky.

Väčšina z najúčinnejších sér na rast mihalníc majú drobnú kefku, ktorá rovnomerne roznáša produkt. Keď máte čistú a suchú pleť aplikujte tenkú líniu séra na rast mihalníc na líniu mihalníc, aby mohol produkt preniknúť cez pokožku k folikulám vlasu. Tento spôsob aplikácie je ľahký a podobný používaniu očnej linky. Pre najlepšie výsledky môžete skúsiť aplikovať sérum zakaždým z rôznych uhlov. Napríklad, v jeden deň začnite nanášať produkt z vnútorného kútika pohybujúc kefkou smerom k vonkajšiemu kútiku a na ďalší deň to urobte naopak. Snažte sa nezaviesť si produkt do oka. V prípade, že sa tak stane, si vymyte oči s veľkým množstvom vlažnej vody. Odporúča sa nechať sérum vyschnúť a absorbovať, než si začnete nanášať make up. Väčšina sér na rast mihalníc sa kompletne absorbuje do pokožky do 10 minút.